Главная » Дизайн-студія інтер'єру SoloveyDesign: про нас

Дизайн-студія інтер’єру SoloveyDesign: про нас

Створення дизайну – складний і цікавий процес, який вимагає віддачі і професіоналізму. Дизайн-студія інтер’єру SoloveyDesign – це кваліфіковані співробітники, які понад 10 років займаються розробкою і виконанням проектів по всій Україні.
наталья соловей - дизайнер интерьера

Головне завдання кожного фахівця – втілити в реальність всі уявлення клієнта про комфорт, функціональності і зручності конкретного приміщення. Кожен дизайнер інтер’єру творчо і прогресивно підходить до реалізації завдання. Це дозволяє створювати стильний і недорогий інтер’єр, який буде відповідати заявленому бюджету і всім вимогам.

Чому з нами працюють?

Дизайн студія інтер’єру – це сучасні рішення, відповідність трендам і смакам клієнта. Команда спеціалізується на реалізації різноманітних проектів, серед яких:

Команда SoloveyDesign відмовляється від шаблонних нудних рішень, віддаючи перевагу стилю і багатофункціональним комплексам. У готових проектах на першому місці, перш за все, правильні обсяги і пропорції, продумана композиція і гармонійна колористика. Все це відмінно поєднується з раціональними і стильними інтер’єрами.

Замовляючи дизайн квартири або комерційного приміщення, уявіть оформлення і зверніться за допомогою в SoloveyDesign. Спільна робота – це гарантія оригінального і якісного результату.

Дизайн студія інтер’єру рухається «в ногу з часом»

Команда відстежує останні тренди та стилістичні напрямки. Кожен співробітник регулярно відточує свої вміння і проходить кваліфікаційні курси. Це дає можливість знаходити нові рішення і створювати недорогий, але якісний і стильний інтер’єр. Для реалізації застосовується сучасне програмне забезпечення, що дозволяє максимально точно продемонструвати фінальний результат.

Співпраця з перевіреними партнерами

Дизайн кальянної, ресторану, кафе, магазину чи офісу, як і інтер’єр квартири, – послуга, яка передбачає оптимальну вартість. Студія співпрацює з перевіреними постачальниками матеріалів і техніки, що в подальшому дозволяє економити не тільки гроші, але і час. Ви можете доручити команді такі завдання:

  • Створення інтер’єру невеликого кафе, комерційного або житлового приміщення.
  • Підбір оздоблювальних матеріалів і закупівля.
  • Супровід будівництва під ключ.
  • Доручаючи дизайн котеджу, офісу чи магазину досвідченим фахівцям, ви отримуєте гарантію якості і економите вільний час і фінанси.

Багаторічний досвід і індивідуальна робота з клієнтом

За 10 років практики студією було реалізовано десятки проектів, які повністю відповідали уявленням клієнтів. Такий результат – заслуга професіоналізму фахівців і спільної роботи. Замовники завжди в курсі того, на якій стадії перебуває їхня проект. Вони стверджують кожен етап, що дає можливість уникнути серйозних коригувань або змін.

дизайнеры в хмельницком

Свобода експериментів

Якщо вам потрібен стильний і унікальний дизайн, студія підбере ідеальне рішення. Фахівці сміливо експериментують, розробляючи оригінальні концепції. Дизайнери зможуть представити проект в стилі лофт, арт-деко, хай-тек, мінімалізм, скандинавському і класичному. Співробітникам не страшні навіть найсерйозніші і складні завдання.

Чітке дотримання термінів

Обумовлений час здачі – головний орієнтир у роботі. Дизайн студія інтер’єру працює без затримок, виконуючи завдання в чітко обумовлені терміни. Фахівці завжди дотримуються чіткого регламенту, що гарантує своєчасність і успішність реалізації.

Як замовити проект

соловей дизайн
Для зв’язку з дизайнерами скористайтеся телефоном або електронною поштою. Також кожен клієнт може відвідати офіс компанії в Хмельницькому. На сайті представлена ​​база обраних проектів, але ви завжди можете попросити вислати повне портфоліо по об’єктах, які вас цікавлять.

Copyright 2017 © Nataliia Solovey

Создание и разработка сайтов: deepdesign logo