Главная » Про нас

Про нас

Дизайн це цікавий і захоплюючий світ краси, мистецтва, гармонії, кольору, функції, форм і естетики. Варіантність і різноманіття дорівнює нескінченності. Ми команда професіоналів готова допомогти знайти рішення, які найкращим чином будуть відображати Вашу індивідуальність та світогляд. Працюючи в сфері дизайну інтер’єру більше 10 років, ми успішно реалізували десятки проектів і постійні клієнти – гордість і кращий показник нашої компетентності.

Основним принципом у нашій роботі є гармонія в интер’єрі, все повинно взаємодіяти та переплітатись одне з іншим. Для нас важливі эргономіка, об’єми та пропорції, правильна композиція, вивірина колористика, якість та комфорт. Це те, що робить позачасові, раціональні та зручні інтер’єри.  Наша велика любов — натуральні матеріали, такі як дерево, камінь, кераміка, льон.

У нашому портфоліо ви можете знайти проекти житлових і комерційних приміщень, квартир, будинків і кафе. Кожен проект це ціла історія, історія створення саме того простору, в якому клієнту буде максимально комфортно і зручно.

 

ГОЛОВНІ ПРИНЦИПИ В РОБОТІ

Ми слідкуємо за трендами, новинками і всім, що пов'язано з миром дизайну. Відвідуємо світові виставки по дизайну. Надихаємось подорожуючи.

ДИЗАЙН - ЦЕ НАША ЛЮБОВ

Ми зосередженні на кожному проекті. Створюємо унікальні інтер'єри, які ідеально підійдуть саме Вам і Вашій сім'ї.

ЗАХОПЛЕННЯ

Час- сама велика цінність. Обумовленні строки - наш пріоритет в работі

ПУНКТУАЛЬНІСТЬ

Десятки успешно выконаних проектів і задоволенні постійні клієнти

БАГАТОЛІТНІЙ ДОСВІД

Ми співпрацюємо тільки з кращими та надійними партнерами і постачальниками, що дозволяє зекономити кошти та час

СПІВРОБІТНИЦТВО

Ми використовуємо максимум натуральних, довговічних, практичних та екологічних матеріалів

ЭКОЛОГІЧНІСТЬ

Наша відповідальна команда талановитих дизайнерів, візуалізаторів, будівельників та інших фахівців з радістю допоможе реалізувати проект будь-якої складності.

НАТАЛІЯ СОЛОВЕЙ

Засновниця студії, дизайнер

Закінчивши художню школу, продовжила навчання в Київському інституті декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Бойчука, отримавши диплом бакалавра за спеціальністю дизайн середовища. Далі отримала вищу освіту у Національній академії керівних кадрів культури  за спеціальністю дизайн інтер’єру. За цим послідував період роботи, що триває досі. Головне кредо у створенні проектів –  ідея, атмосфера, тактильність  і відчуття логічності простору.

НАТАЛІЯ СОЛОВЕЙ

Засновниця студії, дизайнер

Copyright 2017 © Nataliia Solovey

Создание и разработка сайтов: deepdesign logo