Главная » Про нас

Про нас

SOLOVEYDESIGN це невелика студія дизайну, розташована у Хмельницькому, що працює над приватними та комерційними об’єктами понад 10 років. Ми реалізовуємо прості, непідвладні часу, унікальні дизайнерські рішення, які водночас красиві та функціональні.

Реалізація проекту для нас є першорядною метою, тому ми працюємо не на потоковість і беремо в роботу невелику кількість проектів, приділяючи увагу якості, деталям та довговічності матеріалів.

Ми маємо великий досвід повного циклу супроводу проектів, від початку будівництва і до в’їзду або запуску об’єкта. Працюємо як велика команда з нашими клієнтами, будівельними бригадами, підрядниками, художниками, щоб створити простір, який дозволяє їх власникам почуватися максимально комфортно.

Наталія Соловей, засновник дизайн студії, дизайнер інтер’єру, яка має більш ніж п’ятнадцятирічний досвід роботи, є номінантом престижної Всеукраїнської премії ART SPACE та переможцем конкурсу Інтер’єр Року. Її пристрасть до дизайну очевидна, оскільки вона вдихає життя у кожен проект, використовуючи сучасні стилістичні рішення. Вона створює простори, наповнені світлом та теплом, надає великого значення натуральності матеріалів, які стануть частиною історії будинку її клієнта.

«Бачити, як усе сходиться. Мені подобається створювати гармонійний та атмосферний простір. Це так приємно, коли мої клієнти бачать реалізований інтер’єр і просто закохуються в нього, а я спостерігаю, як це змінює їхнє життя. Моє натхнення – бачити, наскільки щасливими можуть бути клієнти».

УВЛЕЧЕНИЕ

ПУНКТУАЛЬНОСТЬ

ПУНКТУАЛЬНОСТЬ

Многолетний опыт

Многолетний опыт

СОТРУДНИЧЕСТВО

СОТРУДНИЧЕСТВО

ЭКОЛОГИЧНОСТЬ

ЭКОЛОГИЧНОСТЬ

ЭКОЛОГИЧНОСТЬ

ЭКОЛОГИЧНОСТЬ

ЭКОЛОГИЧНОСТЬ

ЭКОЛОГИЧНОСТЬ

Наша відповідальна команда талановитих дизайнерів, візуалізаторів, будівельників та інших фахівців з радістю допоможе реалізувати проект будь-якої складності.

НАТАЛІЯ СОЛОВЕЙ

Засновниця студії, дизайнер

Закінчивши художню школу, продовжила навчання в Київському інституті декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Бойчука, отримавши диплом бакалавра за спеціальністю дизайн середовища. Далі отримала вищу освіту у Національній академії керівних кадрів культури  за спеціальністю дизайн інтер’єру. За цим послідував період роботи, що триває досі. Головне кредо у створенні проектів –  ідея, атмосфера, тактильність  і відчуття логічності простору.

НАТАЛІЯ СОЛОВЕЙ

Засновниця студії, дизайнер

Copyright 2017 © Nataliia Solovey

Создание и разработка сайтов: deepdesign logo