Главная » Розробка дизайнерського проекту квартири

Розробка дизайнерського проекту квартири

Якщо ви плануєте проведення сучасного капітального ремонту, то рекомендується замовити дизайн інтер’єру. Створення проекту – один з найбільш відповідальних етапів всього процесу. Від його якості буде залежати естетична сторона, функціональність, практичність і зручність житлового приміщення.
Студія Наталії Соловей розробить для вас дизайн інтер’єру квартири в скандинавському стилі, класичному або іншому напрямку. Фахівці індивідуально працюють з кожним клієнтом, що гарантує унікальність розробок, які обов’язково впишуться в інтер’єр і бюджет замовника.

Що має на увазі дизайн квартири

Створення проекту – багатоетапний процес, який ґрунтується на складанні креслення, технічного плану і візуалізації. Дизайн котеджу, квартири і будинки починається з обговорення. Фахівцям важливо розуміти, що ви хочете побачити в результаті. Якщо замовник не може визначитися з напрямком, то фахівці дають доступ до свого портфоліо, в якому представлені проекти в стилі лофт, в білих тонах, в сірих тонах, в класичному стилі і арт-деко.
дизайн квартиры
Після цього необхідно оцінити простір. Для цього фахівці виїжджають на об’єкт і проводять заміри. Дизайн квартири розробляється на основі цих даних. На кожному етапі процесу важливо дотримуватися точність. Співробітники студії використовують сучасне обладнання, яке дає можливість реалізувати план навіть без мінімальних відхилень.

Основні етапи розробки проекту

Дизайн інтер’єру в Хмельницькому, Києві, Львові та інших містах передбачає постійну взаємодію з замовником. За кожним клієнтом закріплюється спеціаліст, який завжди на зв’язку. Спільно узгоджується план робіт, який передбачає етапи, описані нижче.

Планування простору

Дизайн квартири повинен бути не тільки красивим, але і відповідним. Заміри і планування простору – головні завдання, які виконуються на самому початку. Що забезпечує такий підхід:

  • Раціональне планування приміщення.
  • Ергономіку.
  • Зручність переміщення.

Дотримання вимог до вільного простору кожного мешканця.
Цей етап особливо важливий, якщо розробляються дизайн проекти квартир-студій, гостінок (малогабаритних квартир). При цьому процес не ігнорується, якщо фахівець створює план заміського будинку або котеджу.

Робота над проектом і створення технічного плану

Всі виміри переносяться в комп’ютерну програму, де співробітник продовжує створювати дизайн квартири. Використання якісного ПО дає можливість відтворити точну комп’ютерну копію приміщення. Дизайнер продумує ергономіку і функціонал, зонирует простір, працює над ідеєю.
Технічний план проекту – його основа. У ньому відображаються основні комунікації, проводка, точки підведення освітлення, води, опалення. Без нього неможливо правильно розташувати всю техніку в будинку. Дизайн квартири без технічного плану може спричинити багато збитків або просто не знадобитися, так як ви не зможете йому слідувати через те, що фахівці не врахували розташування комунікацій.
Компьютерная 3D-визуализация

Комп’ютерна 3D-візуалізація

Це завершальний етап, який передбачає підбір текстур, меблів, покриттів і всіх матеріалів, які будуть використовуватися для обробки приміщення. Дизайн квартири – це детальне візуальне уявлення, яке дає можливість заздалегідь оцінити результат. В результаті замовник отримує креслення, технічний план і зображення майбутнього житла.

Кожен етап обов’язково узгоджується з замовником. Дизайн квартири – основна послуга, яку ви можете доповнити повним супроводом будівництва. Це комплексний підхід «під ключ», в якому дизайнер бере на себе весь контроль за тим, що відбувається. Він буде курирувати процес будівництва та оздоблення, що позбавить вас від необхідності витрачати на це час.

Ви можете зв’язатися зі студією по телефону, електронній пошті або приїхати безпосередньо в офіс на консультацію.

Copyright 2017 © Nataliia Solovey

Создание и разработка сайтов: deepdesign logo