Главная » Створення дизайн-проекту сучасного будинку

Створення дизайн-проекту сучасного будинку

 

Сучасний дизайн будинку створюється відповідно до останніх світових тенденцій. Використання нового підходу до розробки проектів дає можливість втілити всі побажання замовника, раціонально витрачати кошти і виконати вимоги до екологічності, енергоефективності та зручності.

Студія дизайну інтер’єру SoloveyDesign відмовляється від стандартних рішень, які вже давно втратили свою актуальність. Робота з кожним об’єктом – це індивідуальний підхід від обговорення стилістики і до здачі проекту. Дизайн інтер’єру будинку буде реалізований в максимально короткі терміни. Кожен етап створення узгоджується з клієнтом, що гарантує високу ефективність спільної роботи.

 

З чого складається дизайн будинку Хмельницький

 

Створення проекту завжди починається з обговорення. Для початку потрібно визначити, який варіант ремонту буде проводитися: внутрішній або зовнішній (обробка зовні фасаду або всієї будівлі). Дизайнеру важливо почути ваші побажання і вимоги.
дизайн дома хмельницкий

Основні етапи реалізації проекту:

 

  • Створення концепції майбутнього інтер’єру. Один з перших і головних процесів, під час якого замовник і дизайнер приходять до того, яким буде дизайн будинку.
  • Фахівці розробляють 2-3 планувальних рішення. Клієнт визначається з найкращим, вносить корективи.
  • Створюється технічний план, який відображає розташування всіх комунікацій. Без нього неможливо правильно здійснити розстановку конструкцій і меблів.
  • Розробляється комп’ютерна 3D-візуалізація. Вона дає можливість подивитися, як буде в житті виглядати дизайн будинку у Львові або вашому місті. Процес має на увазі вибір оздоблювальних матеріалів і текстур. В результаті клієнт зможе побачити, як буде виглядати його приватний будинок після ремонту.

Додаткові елементи проекту

Дизайн студія SoloveyDesign надає всю робочу документацію, з якої будуть надалі взаємодіяти будівельники. До неї відносяться креслення і плани. Виконуються вони за загальноприйнятими правилами, тому їх можуть використовувати всі бригади. Інформація обов’язково затверджується з клієнтом і підрядником. План схвалюється виконробом.

Що враховується під час створення дизайну будинку в Києві та інших містах

Кожен проект, який реалізовується студією – унікальний. Незважаючи на індивідуальний підхід, архітектор-дизайнер слідує класичному плану.

Визначення функціонального призначення приміщень

Дизайн будинку передбачає чітке розуміння того, як буде використовуватися кожна кімната, і хто буде в ній проживати. Для цього фахівець працює з клієнтом, щоб зрозуміти його побажання. Наприклад, якщо замовник працює вдома, йому знадобиться кабінет або окрема зона. Такі дрібниці безпосередньо впливають на технічне завдання і готовий результат.

Вибір стилістичного напряму

Стиль житлового приміщення безпосередньо залежить від ваших уподобань. Заздалегідь продумайте, в якій обстановці вам буде найкомфортніше. Фахівці студії готові запропонувати унікальні рішення в стилі лофт, хай-тек, арт-деко, класика, мінімалізм.
дизайнер интерьера в украине

На піку популярності сьогодні – скандинавська стилістика. Вона передбачає світлі тони і стриману палітру, натуральне дерево і камінь, багато природного світла. Якщо ви будете себе комфортно почувати в класичному будинку, то дизайнер запропонує вам унікальні стилістичні концепції в традиційному виконанні.

Сучасне оснащення

Якщо ви хочете, щоб житло стало енергоефективним або безпечним, то дизайн будинку можна доповнити грамотно підібраною електрофурнітурою. До такого обладнання можна віднести наступні системи: клімат-контроль, вентиляція, сигналізація, мультимедійне та звукове управління світлом.

Вартість створення проекту залежить від площі приміщення. Детальніше ви зможете дізнатися, зв’язавшись по телефону та електронною поштою або на особистій зустрічі в офісі студії. Дизайнери представлять портфоліо своїх робіт, щоб ви могли точно визначитися з побажаннями.

Copyright 2017 © Nataliia Solovey

Создание и разработка сайтов: deepdesign logo