дизайн студія

Наталії Соловей

наші проекти

ПРО НАС

Дизайн - це важлива складова мікросвіту кожної людини ...

Дизайн це цікавий і захоплюючий світ краси, мистецтва, гармонії, кольору, функції, форм і естетики. Варіантність і різноманіття дорівнює нескінченності. Ми команда професіоналів готова допомогти знайти рішення, які найкращим чином будуть відображати індивідуальність і світогляд клієнта. Працюючи в сфері дизайну інтер’єру більше 10 років, ми успішно реалізували десятки проектів і постійні клієнти – гордість і кращий показник нашої компетентності …

П О С Л У Г И

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Ми надаємо послуги з розробки дизайну інтер’єра в будь-якому стилі і складності. Від 50 до 5000 м кв. Будь-який об’єкт цінний і важливий і може бути зроблений з любов’ю і душею.

детальніше

ПЛАНУВАННЯ ПРОСТОРУ

Перепланування об’єкта – важлива частина проекту. Ергономіка, функція, зручність переміщення – кістяк вдалого проекту і запорука успіху в подальшій роботі над об’єктом.

детальніше

СУПРОВІД БУДІВНИЦТВА

Необхідна частина для реалізації проекту. Це 100% гарантія успішного втілення картинок в реальність. Це нагляд над будівельним процесом, виїзди по магазинах і салонах для підбору матеріалів, підключення підрядників і фахівців.

детальніше

КОМП'ЮТЕРНА 3Д ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Це картинки за якими стоїть багато ретельно продуманої роботи в підборі матеріалів, меблів, світильників, покриттів і текстур. Це візуальне уявлення прийдешнього об’єкта у всіх деталях і тонкощах.

детальніше

КОМПЛЕКСНІ ПОСЛУГИ

У клієнта не завжди є час і можливість самостійно керувати процесом будівництва, підбирати матеріали, виїжджати з кожного приводу на об’єкт. Ми готові взяти на себе відповідальність і надати комплексне рішення для здачі об’єкта «під ключ».

детальніше

Довіривши нам розробку дизайну інтер’єру вашого будинку, квартири, кафе, ресторану або офісу, ви можете бути впевнені в кваліфікованому, професійному підході і майбутньої унікальності свого об’єкта, який роками не буде втрачати своєї харизми, аури і актуальності.

проекти

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС?

МИ ЛЮБИМО ТЕ, ЩО МИ РОБИМО

Ми живемо тим, чим займаємося і зосереджені на кожному проекті

МИ ЛЮБИМО ДИЗАЙН

Ми стежимо за трендами, новинками і всім, що пов'язано зі світом дизайну. Відвідуємо всесвітні виставки по дизайну.

МИ ПУНКТУАЛЬНІ

Час- найбільша цінність. Обумовлені терміни - наш пріоритет в роботі

БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД

Десятки успішно виконаних проектів і задоволені постійні клієнти

МИ ЕКСПЕРТИ

Ми співпрацюємо тільки з найкращими і найбільш надійними партнерами і постачальниками, що дозволить заощадити гроші і час

МИ БАЖАЄМО ВАМ НАЙКРАЩОГО

З нами приємно працювати, і ми - причина посмішки на вашому обличчі. Ми перевершимо ваші очікування!

ОСТАННІ РОБОТИ

Безкоштовний розрахунок вартості проекту

Copyright 2017 © Nataliia Solovey

Создание и разработка сайтов: deepdesign logo

розрахувати вартість