Главная » Комерційні проєкти

Комерційні проєкти

За останні роки ставлення до дизайну офісів, ресторанів та іншої комерційної нерухомості зазнало значних змін. Тепер головним трендом оформлення таких приміщень є створення самобутньої обстановки, максимально комфортною для персоналу та відвідувачів. При цьому дизайн інтер’єру комерційних об’єктів повинен бути багатофункціональним і по можливості екологічним. дизайн інтерєру кафе Створити проект оформлення об’єкта з урахуванням цих тенденцій допоможуть співробітники студії Наталії Соловей. Наша команда працює по Києву і регіонах України. Замовити нашим фахівцям дизайн ресторанів або кафе зможуть і підприємці з Хмельницького або Львова. Розумну вартість послуг та індивідуальний підхід до кожного проекту гарантуємо.

Тренди в оформленні комерційних об’єктів

Сучасні споживачі більш усвідомлено підходять до планування власного життя. Вони прагнуть розумно витрачати як власні ресурси, так і ресурси планети. Подібні вимірювання в свідомості споживачів впливають і на тенденції розвитку дизайну інтер’єру. Це особливо помітно в оформленні різної комерційної нерухомості. Наприклад, офісних приміщень або кафе. Сучасний дизайн інтер’єру комерційних об’єктів перестав бути просто пошуком правильного поєднання кольорів або підбором меблів. Новими тенденціями його розвитку стали:

 • самобутність і комфортність;
 • гнучкість і варіативність;
 • екологічність;
 • багатофункціональність і використання модульних елементів; технологічність і «розумне» управління.

Робочими інструментами дизайнера інтер’єру можуть стати технічні девайси для управління освітленістю, температурою, відкриттям дверей. При оформленні комерційних приміщень такі технології вельми затребувані. Особливо, якщо мова йде про проекти офісних центрів і коворкінг. Останні являють собою гармонійне поєднання робочого простору і місць для відпочинку. Створюючи проект таких об’єктів, дизайнер може передбачити зони для заняття спортом, ігор, сну, прийому їжі.

Варіативність інтер’єру

Інтереси і спосіб життя українців стрімко змінюються. Це відбивається і на оформленні комерційної нерухомості. В обстановці офісів, кафе, клубів все частіше з’являються трансформуються елементи. Наприклад, розкладні столи і стільці, висувні стінки-перегородки, різна модульні меблі. Завдяки їх використанню, можна швидко модифікувати простір і підігнати приміщення під потреби відвідувачів.

Еко-дизайн

Українці проводять досить багато часу в закритих приміщеннях. Тому для створення комфортної і приємної атмосфери в робочому просторі комерційних об’єктів створюють «зелені» зони. Такі «оазиси» доречні в оформленні офісів, клубів, ресторанів, кафе. Вони можуть служити і місцем для відпочинку персоналу, і оригінальним засобом для зонування об’єкта. Наявність таких зон і інтегрованих в інтер’єр рослин створює позитивне враження про об’єкт. Ще однією тенденцією в дизайні комерційних інтер’єрів є використання екологічно безпечних матеріалів. Наприклад:

 • натуральної деревини;
 • природного каменю;
 • скло;
 • глини і червоної цегли;
 • очерету, бамбука і ротанга.

Замовляючи дизайн офісу або салону краси з використанням таких матеріалів, підприємці зможуть справити враження на клієнтів.

Порядок оформлення комерційних об’єктів

Створення інтер’єрів ресторанів, офісних приміщень та іншої комерційної нерухомості вимагає від фахівців особливого професіоналізму. Цей процес значно складніше, ніж розробка дизайну для квартири або приватного котеджу. Працюючи над комерційним проектом, дизайнер інтер’єру повинен ретельно вивчити об’єкт і його технічні особливості. Крім того, при створенні проекту необхідно враховувати: призначення об’єкта і цільову аудиторію;

 • побажання і смакові переваги клієнта;
 • особливості приміщення (площа, кількість кімнат);
 • розташування інженерних комунікацій;
 • необхідність перепланування та функціонального зонування приміщення;
 • особливості організації електромережі та освітлення (в тому числі, розташування і кількість світильників, ламп, розеток, вимикачів).

Крім цього, фахівці приділяють увагу вибору стилю і колірної гами майбутнього інтер’єру. При створенні дизайну важливі також підбір оздоблювальних матеріалів, наповнення приміщення меблями, обладнанням, декором. Вивчивши всі ці фактори, можна приступати до опрацювання концепції, складання ескізного плану і візуалізації інтер’єру. Рекомендуємо замовляти проект інтер’єру завчасно, оскільки процедура його розробки займає до 3 місяців. А приступати до будівельних або ремонтних робіт можна тільки при наявності готового дизайн-плану. Це дозволить уникнути небажаних переробок і зайвих витрат.

Професійний дизайн інтер’єру за розумною ціною

Студія Наталії Соловей спеціалізується на оформленні різної комерційної нерухомості. Команда професіоналів створить проект інтер’єру для вашого ресторану, офісу чи магазину. Також співробітникам студії можна замовити дизайн заміського будинку або міської квартири. При роботі над такими проектами враховуються всі сучасні тренди в оформленні приміщень і особисті переваги клієнта. дизайн комерційного приміщення Замовляючи розробку дизайну, замовники гарантовано отримають:

 • професійний підхід до реалізації кожного нового проекту;
 • можливість створення унікального інтер’єру в рамках бюджету;
 • грамотне зонування простору і облік цільової аудиторії;
 • обов’язкову 3D-візуалізацію проекту;
 • допомога в підборі екологічно безпечних матеріалів;
 • дотримання обумовлених із клієнтом термінів.

Хочете переоформити салон краси або замовити дизайн кафе? Звертайтеся до студії Наталії Соловей по телефону або онлайн. Менеджери компанії дадуть відповідь на всі питання і допоможуть оформити заявку.

Безкоштовний розрахунок вартості проекту

Copyright 2017 © Nataliia Solovey

Создание и разработка сайтов: deepdesign logo

розрахувати вартість