Главная » Про нас

Про нас

Дизайн це цікавий і захоплюючий світ краси, мистецтва, гармонії, кольору, функції, форм і естетики. Варіантність і різноманіття дорівнює нескінченності. Ми команда професіоналів готова допомогти знайти рішення, які найкращим чином будуть відображати індивідуальність і світогляд клієнта. Працюючи в сфері дизайну інтер’єру більше 10 років, ми успішно реалізували десятки проектів і постійні клієнти – гордість і кращий показник нашої компетентності.

Основним принципом у нашій роботі є бажання створювати унікальні інтер’єри, які відповідають сучасним тенденціям дизайну і індивідуальним смакам клієнта. Для нас важливі ергономіка, об`єми і пропорції, правильна композиція, гармонійна колористика, якість і комфорт. Це те, що робить позачасові, раціональні і зручні інтер’єри.

У нашому портфоліо ви можете знайти проекти житлових і комерційних приміщень, квартир, будинків і кафе. Кожен проект це ціла історія, історія створення саме того простору, в якому клієнту буде максимально комфортно і зручно.

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС?

МИ ЛЮБИМО ТЕ, ЩО МИ РОБИМО

Ми живемо тим, чим займаємося і зосереджені на кожному проекті

МИ ЛЮБИМО ДИЗАЙН

Ми стежимо за трендами, новинками і всім, що пов'язано зі світом дизайну. Відвідуємо всесвітні виставки по дизайну.

МИ ПУНКТУАЛЬНІ

Час- найбільша цінність. Обумовлені терміни - наш пріоритет в роботі

БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД

Десятки успішно виконаних проектів і задоволені постійні клієнти

МИ ЕКСПЕРТИ

Ми співпрацюємо тільки з найкращими і найбільш надійними партнерами і постачальниками, що дозволить заощадити гроші і час

МИ БАЖАЄМО ВАМ НАЙКРАЩОГО

З нами приємно працювати, і ми - причина посмішки на вашому обличчі. Ми перевершимо ваші очікування!

НАША КОМАНДА

Наша відповідальна команда талановитих дизайнерів, візуалізаторів, будівельників та інших фахівців з радістю допоможе реалізувати проект будь-якої складності.

IMG 0503

НАТАЛІЯ СОЛОВЕЙ

Засновниця студії, дизайнер

Закінчивши художню школу, продовжила навчання в Київському інституті декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Бойчука, отримавши диплом бакалавра за спеціальністю дизайн середовища, а потім вчилася в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв, здобувши вищу освіту за спеціальністю дизайн інтер’єру. За цим послідував період роботи, що триває досі. Головне кредо – створювати проекти з душею, які з часом не будуть втрачати своєї актуальності.

НАТАЛІЯ СОЛОВЕЙ

Засновниця студії, дизайнер

IMG 0464

Олег Соловей

Менеджер по проектах

Олег Соловей

Менеджер по проектах

IMG 0486

Артем Яблонський

Візуалізатор

Артем Яблонський

Візуалізатор

Довіривши нам розробку дизайну інтер’єру вашого будинку, квартири, кафе, ресторану або офісу, ви можете бути впевнені в кваліфікованому, професійному підході і майбутньої унікальності свого об’єкта, який роками не буде втрачати своєї харизми, аури і актуальності.

проекти

Безкоштовний розрахунок вартості проекту

Copyright 2017 © Nataliia Solovey

Создание и разработка сайтов: deepdesign logo

розрахувати вартість