Дизайн цього інтер'єру зроблений для сучасної, успішної дівчини - підприємця. Основними побажаннями до інтер'єру були - зробити будинок з простими формами, зрозумілим функціоналом і з насиченими колірними акцентами. Замовниця бачила свій будинок в першу чергу як простір, який вона могла б відчути тактильно, тому в інтер'єрі використовувалися натуральні матеріали, такі як дерево, цегла, шпонований мдф, плитка «під тканину». Функціонально будинок поділений на 2 поверхи. На першому загальний простір з вітальнею, кухнею - їдальнею, холом зі сходами, передпокоєм і гостьовим санвузлом. На другому - приватна зона зі спальнею, гардеробною кімнатою, майбутньою дитячою та хазяйським санвузлом.
На кухні розмістили зручний диван, за яким стіну прикрашають фото з подорожей, обідній дерев'яний стіл і два зелених стільця. Фасади кухні запроектовані в комбінації дерев'яних і фарбованих МДФ. Плитка на підлозі обрана з фабрики Atlas Concord, імітує тканину, на робочій поверхні з тієї ж колекції, але має квадратну геометрію з опуклих і запалих квадратів.
У вітальні мінімальна кількість меблів, тільки найнеобхідніше - зручний великий диван і телевізор навпроти з тумбою, навісною шафою і вбудованим біокаміном.