Главная » Послуги

ПОСЛУГИ

ДИЗАЙН ПРОЕКТ

Ми надаємо послуги з розробки дизайну інтер’єра в будь-якому стилі, складності і з будь-якою площею. Від 50 до 5000 м кв. Будь-який об’єкт цінний і важливий і може бути зроблений з любов’ю і душею.

ПЛАНУВАННЯ ПРОСТОРУ

Перепланування об’єкта – важлива частина проекту. Ергономіка, функція, зручність переміщення – кістяк вдалого проекту і запорука успіху в подальшій роботі над об’єктом.

СУПРОВІД БУДІВНИЦТВА

Необхідна частина для реалізації проекту. Це 100% гарантія успішного втілення картинок в реальність. Це нагляд над будівельним процесом, виїзди по магазинах і салонах для підбору матеріалів, підключення підрядників і фахівців.

КОМП'ЮТЕРНА 3Д ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Це картинки за якими стоїть багато ретельно продуманої роботи в підборі матеріалів, меблів, світильників, покриттів і текстур. Це візуальне уявлення прийдешнього об’єкта у всіх деталях і тонкощах.

КОМПЛЕКСНІ ПОСЛУГИ

У клієнта не завжди є час і можливість самостійно керувати процесом будівництва, підбирати матеріали, виїжджати з кожного приводу на об’єкт. Ми готові взяти на себе відповідальність і надати комплексне рішення для здачі об’єкта «під ключ».

ДИЗАЙН ПРОЕКТ ВКЛЮЧАЄ:

 • ОБМІРНІ КРЕСЛЕННЯ
 • План реконструкції
  (демонтаж та монтаж простінків)
 • План розкладки плитки, паркету, ламінату і т.д.
 • План підлоги, розміщення меблів і обладнання
 • План розміщення сантехнічного обладнання
 • План підігріву підлоги
 • План кондиціонування
 • План стелі, розрізи і опуски стелі
 • Електрична схема
  (розміщення освітлювальних приладів і вимикачів)
 • План розміщення розеток
 • План обробки стін
 • Розгортки стін (необхідні вузли)
 • Розкладка плитки в санвузлах
 • Комп'ютерна 3d візуалізація

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

Зустріч на об’єкті, фотофіксація, обміри приміщення, ваші побажання щодо інтер’єру.

ПЛАНУВАННЯ РОЗМІЩЕННЯ

На основі технічного завдання, розробляються варіанти (2-3 шт.) Планування з розміщенням меблів, обладнання та сантехнічних приладів. Після обговорення плюсів і мінусів кожного з варіантів, готується фінальне планувальне рішення, яке стане основою для подальшої роботи над проектом.

РОБОТА З АНАЛОГАМИ І ВИБІР СТИЛЮ

Паралельно з плануванням інтер’єру, обговорюється стиль (сучасний, лофт, класичний, арт-деко, скандинавський, прованс і т.д.) і підбираються аналоги (все те, що вам сподобалося в журналах, інтернеті або магазині і вам би хотілося бачити в інтер’єрі – колірні комбінації, стильові рішення, приклади шпалер, плитки, деталі або окремі об’єкти (поличка, диван, світильник і т.д.)).

ФОТОРЕАЛІСТИЧНА 3D ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Візуалізація дасть уявлення про те, яким буде ваш інтер’єр після реалізації. Вона дає можливість гармонійно скомбінувати матеріали, кольори, підібрати тип світла. Візуалізація позбавить від неправильних рішень, переробок, зайвих витрат і можливих розчарувань.

РОБОЧА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Після узгодження візуалізації, готуються всі необхідні креслення для того, щоб побудувати все те, що зображено на 3d картинках. Будівельники без зайвих питань зможуть реалізувати проект.

ЗДАЧА ПРОЕКТУ

На цьому етапі готуються і здаються 2 альбоми: один з них з 3d візуалізацією, другий з пакетом робочих креслень. Можна починати реалізацію і будівництво інтер’єру.

КОМПЛЕКТАЦІЯ ІНТЕР'ЄРУ З СУПРОВОДОМ БУДІВНИЦТВА

У процесі підготовки 3d картинок, починається підбір матеріалів та обладнання: плитка для підлоги і санвузлів, сантехнічне обладнання, кухонні меблі. Після здачі проекту, за бажанням замовника, співпраця і робота над реалізацією проекту триває. Підбираються всі необхідні матеріали: шпалери, штукатурка, освітлення, техніка, двері, обладнання, паркет, ламінат. Остаточно підбирається плитка, сантехніка, меблі. Проводиться супровід будівництва – це контроль над дотриманням виконання проекту, внесення змін в робочі креслення, виїзди на об’єкт (1 раз в тиждень). Це важливий етап, так як в більшості випадків кресленнями дизайн-проекту не передбачити всіх змін, які відбуваються в процесі будівництва.

ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ

Термін виконання проекту для приміщення близько 100 м кв. – 4 тижні, 200 м кв. – 4-6 тижнів.

Вартість проекту залежить від площі приміщення, складності та стилю, від 15 до 25 $ за м кв.

Вартість комплектації інтер’єру з супроводом будівництва обговорюється окремо.

Безкоштовний розрахунок вартості проекту

Copyright 2017 © Nataliia Solovey

Создание и разработка сайтов: deepdesign logo

розрахувати вартість