Главная » Послуги

Послуги

Створення проекту складається з кількох етапів, що включають перепланування простору, розробку 3д візуалізації, підбір необхідних матеріалів та пакет креслень для виконання проекту.

serv2

Перепланування об’єкта – важлива частина проекту. Ергономіка, функція, зручність переміщення – кістяк вдалого проекту і запорука успіху в подальшій роботі над об’єктом.

Необхідна частина для реалізації проекту. Це 100% гарантія успішного втілення картинок в реальність. Це нагляд над будівельним процесом, підключення необхідних підрядників і фахівців.

serv4

Підбір матеріалів, прорахунок кількості, заміна при потребі аналогами. Усі матеріали погоджуються з замовником, виходячи з бюджету та строків реалізації.

serv5

У клієнта не завжди є час і можливість самостійно керувати процесом будівництва, підбирати матеріали, виїжджати з кожного приводу на об’єкт. Ми готові взяти на себе відповідальність і надати комплексне рішення для здачі об’єкта “під ключ”

ДИЗАЙН ПРОЕКТ ВКЛЮЧАЄ:

 • ОБМІРНІ КРЕСЛЕННЯ
 • План реконструкції
  (демонтаж та монтаж простінків)
 • План розкладки плитки, паркету, ламінату і т.д.
 • План підлоги, розміщення меблів і обладнання
 • План розміщення сантехнічного обладнання
 • План підігріву підлоги
 • План стелі, розрізи і опуски стелі
 • ДИЗАЙН ПРОЕКТ ВКЛЮЧАЄ:
 • Електрична схема
  (розміщення освітлювальних приладів і вимикачів)
 • ОБМІРНІ КРЕСЛЕННЯ
 • План реконструкції
  (демонтаж та монтаж простінків)
 • План розкладки плитки, паркету, ламінату і т.д.

План розміщення сантехнічного обладнання

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

Зустріч на об’єкті, фото фіксація, обміри приміщення, заповнення анкети (технічного завдання), де вказуються всі ваші побажання щодо інтер’єру. Підписання договору з зазначенням ціни проекту і термінів виконання.

ПЛАНУВАННЯ РОЗМІЩЕННЯ

На основі технічного завдання, розробляються варіанти (2-3 шт.) Планування з розміщенням меблів, обладнання та сантехнічних приладів. Після обговорення плюсів і мінусів кожного з варіантів, готується фінальне планувальне рішення, яке стане основою для подальшої роботи над проектом.

РОБОТА НАД КОНЦЕПЦІЄЮ

Паралельно з плануванням інтер’єру, обговорюється концепція майбутнього інтер’єру. Підбираются референси, деякі ключові матеріали та меблі, обговорюється бюджет будівництва та його рамки.

ФОТОРЕАЛІСТИЧНА 3D ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Візуалізація дасть уявлення про те, яким буде ваш інтер’єр після реалізації. Вона дає можливість гармонійно скомбінувати матеріали, кольори, підібрати тип світла. Візуалізація позбавить від неправильних рішень, переробок, зайвих витрат і можливих розчарувань.

РОБОЧА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Після узгодження візуалізації, готуються всі необхідні креслення для того, щоб побудувати все те, що зображено на 3d картинках. Будівельники без зайвих питань зможуть реалізувати проект.

ЗДАЧА ПРОЕКТУ

На цьому етапі готуються і здаються 2 альбоми: один з них з 3d візуалізацією, другий з пакетом робочих креслень. Можна починати реалізацію і будівництво інтер’єру.

КОМПЛЕКТАЦІЯ ІНТЕР'ЄРУ З СУПРОВОДОМ БУДІВНИЦТВА

У процесі підготовки 3d картинок, починається підбір матеріалів та обладнання: плитка для підлоги і санвузлів, сантехнічне обладнання, кухонні меблі. Після здачі проекту, за бажанням замовника, співпраця і робота над реалізацією проекту триває. Підбираються всі необхідні матеріали: шпалери, штукатурка, освітлення, техніка, двері, обладнання, паркет, ламінат. Остаточно підбирається плитка, сантехніка, меблі. Проводиться супровід будівництва – це контроль над дотриманням виконання проекту, внесення змін в робочі креслення, виїзди на об’єкт (1 раз в тиждень). Це важливий етап, так як в більшості випадків кресленнями дизайн-проекту не передбачити всіх змін, які відбуваються в процесі будівництва.

ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ

Термін виконання проекту для приміщення  100 м кв. – 6 – 8 тижнів.

Вартість проекту залежить від складності та площі приміщення – 20 – 30 $ за м кв..

Вартість комплектації інтер’єру з супроводом будівництва обговорюється окремо.

Copyright 2017 © Nataliia Solovey

Создание и разработка сайтов: deepdesign logo