У колаборації з Equipped Studio ми створили м’який інтер’єр, що обволікає та максимально відображає спокійний характер замовників і їх стиль життя.
Квартира площею 94 м кв, розташована в ЖК Новопечерські Липки поєднує в собі нотки скандинавського затишку і італійського лоску. В основі проекту лежить загальна ідея в використанні натуральних матеріалів і приглушеної кольорової палітри, з акцентом на тактильні, мінімалістичні і позачасові якості.
Перед нами була вільне планування, в якому нам потрібно було розмістити 3 кімнати. Кухню, вітальню і їдальню ми об’єднали в один блок по центру, з якого вправо пішла майстер зона спальні і санвузла, вліво дитяча кімната. При вході з холу доступ до вбиральні, гостьового санвузла та пральні.
У кімнатах світла паркетна дошка Meister створює тепло і нейтральну основу для всіх меблів. Фарба Little Green створює цілісний союз між простором, наповнюючи всю квартиру сильним почуттям тепла.
Обідній стіл і Стільці Menu в м’якому відтінку оливки займають центральне місце в їдальній зоні біля великого вітражного вікна. У вітальні, як і у всій квартирі, є поєднання скандинавських і українських виробників меблів.

Твори мистецтва створюють в будинку відчуття індивідуальності.

«Наша мета – забезпечити, щоб після завершення проекту клієнт міг в повній мірі насолодитися логічним, теплим і повністю адаптованим до життя інтер’єром»

Дитяча кімната виділена жовтим відтінком і тільки спальня обклеїна шпалерами.
Стіна з латуні в комбінації з дерев’яними рейками відокремлює зону гардероба від спальні.

В холі та санвузлах використана плитка італійських виробників – елегантний керамічний граніт під мармур REX і малоформатна плитка FAP ceramiche.