Послуги

Створення проекту складається з кількох етапів, що включають перепланування простору, розробку 3д візуалізації, підбір необхідних матеріалів та пакет креслень для виконання проекту.

Перепланування об’єкта – важлива частина проекту. Ергономіка, функція, зручність переміщення – кістяк вдалого проекту і запорука успіху в подальшій роботі над об’єктом.

Необхідна частина для реалізації проекту. Це 100% гарантія успішного втілення картинок в реальність. Це нагляд над будівельним процесом, підключення необхідних підрядників і фахівців.

Підбір матеріалів, прорахунок кількості, заміна при потребі аналогами. Усі матеріали погоджуються з замовником, виходячи з бюджету та строків реалізації.

У клієнта не завжди є час і можливість самостійно керувати процесом будівництва, підбирати матеріали, виїжджати з кожного приводу на об’єкт. Ми готові взяти на себе відповідальність і надати комплексне рішення для здачі об’єкта “під ключ”

Дизайн-проєкт інтерʼєру — це альбом креслень, який дозволить будівельникам в точності втілити ідею дизайнера інтер’єру. Проектна документація надається в електронному вигляді у форматі PDF і друкованому екземплярі. Всі креслення є прямим керівництвом до дії підрядників на всіх етапах втілення проєкту.

ДИЗАЙН ПРОЄКТ ВКЛЮЧАЄ:

 • ОБМІРНІ КРЕСЛЕННЯ
 • План реконструкції
  (демонтаж та монтаж простінків)
 • План розкладки плитки, паркету, ламінату і т.д.
 • План підлоги, розміщення меблів і обладнання
 • План розміщення сантехнічного обладнання
 • План підігріву підлоги
 • План стелі, розрізи і опуски стелі
 • ДИЗАЙН ПРОЕКТ ВКЛЮЧАЄ:
 • Електрична схема
  (розміщення освітлювальних приладів і вимикачів)
 • ОБМІРНІ КРЕСЛЕННЯ
 • План реконструкції
  (демонтаж та монтаж простінків)
 • План розкладки плитки, паркету, ламінату і т.д.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО:

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

Зустріч на об’єкті, фото фіксація, обміри приміщення, заповнення анкети (технічного завдання), де вказуються всі ваші побажання щодо інтер’єру. Підписання договору з зазначенням ціни проекту і термінів виконання.

ПЛАНУВАННЯ РОЗМІЩЕННЯ

На основі технічного завдання, розробляються варіанти (2-3 шт.) Планування з розміщенням меблів, обладнання та сантехнічних приладів. Після обговорення плюсів і мінусів кожного з варіантів, готується фінальне планувальне рішення, яке стане основою для подальшої роботи над проектом.

РОБОТА НАД КОНЦЕПЦІЄЮ

Паралельно з плануванням інтер’єру, обговорюється концепція майбутнього інтер’єру. Підбираются референси, деякі ключові матеріали та меблі, обговорюється бюджет будівництва та його рамки.

ФОТОРЕАЛІСТИЧНА 3D ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Візуалізація дасть уявлення про те, яким буде ваш інтер’єр після реалізації. Вона дає можливість гармонійно скомбінувати матеріали, кольори, підібрати тип світла. Візуалізація позбавить від неправильних рішень, переробок, зайвих витрат і можливих розчарувань.

РОБОЧА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Після узгодження візуалізації, готуються всі необхідні креслення для того, щоб побудувати все те, що зображено на 3d картинках. Будівельники без зайвих питань зможуть реалізувати проект.

ЗДАЧА ПРОЄКТУ

На цьому етапі готуються і здаються 2 альбоми: один з них з 3d візуалізацією, другий з пакетом робочих креслень. Можна починати реалізацію і будівництво інтер’єру.

КОМПЛЕКТАЦІЯ ІНТЕР'ЄРУ З СУПРОВОДОМ БУДІВНИЦТВА

У процесі підготовки 3d картинок, починається підбір матеріалів та обладнання: плитка для підлоги і санвузлів, сантехнічне обладнання, кухонні меблі. Після здачі проекту, за бажанням замовника, співпраця і робота над реалізацією проекту триває. Підбираються всі необхідні матеріали: шпалери, штукатурка, освітлення, техніка, двері, обладнання, паркет, ламінат. Остаточно підбирається плитка, сантехніка, меблі. Проводиться супровід будівництва – це контроль над дотриманням виконання проекту, внесення змін в робочі креслення, виїзди на об’єкт (1 раз в тиждень). Це важливий етап, так як в більшості випадків кресленнями дизайн-проекту не передбачити всіх змін, які відбуваються в процесі будівництва.

ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ

Термін виконання проєкту для приміщення 100 м кв. – 6 – 8 тижнів.

Вартість проєкту залежить від складності та площі приміщення – 25 – 30 $ за м кв..

Вартість комплектації інтер’єру з супроводом будівництва обговорюється окремо.

Послуги студії дизайну Soloveydesign

 

Послуги дизайнера інтер’єру

Правильний інтер’єр у приміщенні здатний створити комфорт та затишок. На жаль, більшість людей вважають за краще самостійно створювати дизайн інтер’єру, що виливається не лише у великі витрати, а й у зіпсовані нерви.

Створення дизайну інтер’єру починається із проекту. Такий проект може створити досвідчений спеціаліст. Саме він знає всі нюанси та правила цього заходу. Це копітка робота, яка потребує чимало знань, досвіду та навичок. Саме тому необізнаній людині не варто самостійно створювати такі проекти і тим більше братися до практичного втілення задуманого. Оптимальним рішенням у цьому випадку стануть послуги дизайнера інтер’єру .

Що входить у послуги дизайнера

Як уже згадувалося, найкращий спосіб створити правильний інтер’єр та зберегти нерви – замовити дизайн інтер’єру під ключ . У цій справі здатний допомогти дизайнер інтер’єру. Власник квартири при замовленні послуги дизайнера інтер’єру отримає багато переваг:

 • втілення в реальність різних ідей;
 • раціональне використання простору приміщення;
 • швидкість виконання роботи;
 • рекомендації та поради від досвідченого фахівця.

У разі неправильного зонування простору можна отримати на виході приміщення, в якому не хочеться перебувати. Як відомо, у квартирі чи будинку відіграють важливу роль усі деталі: світло, меблі, елементи на стінах, підлозі. Навіть незначний елемент дизайну інтер’єру здатний виконувати важливу функцію та перетворювати приміщення. Розробка дизайн проекту – важливий крок, що входить у послуги дизайнера інтер’єру, здатний виконати тільки людина з досвідом.

Особливості роботи дизайнера інтер’єру

Дизайн інтер’єру приміщення має повністю підходити під мікроклімат мешканців. Після замовлення послуги дизайнера інтер’єру фахівець детально вивчає приміщення, планування кімнат та враховує площу житла. Кожна кімната має виконувати певні функції. Послуги дизайнера інтер’єру – чудове рішення за короткий проміжок часу отримати чудовий результат.

Також враховуються побажання власників квартири. На основі переваг власників розробляється оптимальні чи креативні способи перепланування, які відповідають загальноприйнятим нормам.

У процесі кардинального та видозміни приміщення, житло здатне стати зручнішим та просторішим. Візуалізація та розширення простору, особливо це стосується квартир – одне з основних побажань власників приміщення. Для цієї мети пропонуються різні рішення планування від професіоналів:

 • перетворення маленького приміщення (частіше хрущовки) на простору квартиру, використовуючи план-студію;
 • з’єднання лоджії з іншою кімнатою;
 • об’єднання санвузла та ванної;
 • переобладнання підсобних приміщень під вбиральню.

Будь-яку, навіть найменшу квартиру можна зробити максимально зручною завдяки хитрощам, які знають фахівці дизайну інтер’єру. Наприклад, можна зробити квартиру студію . Поділ кімнати на функціональні зони – складна робота. Кожне побажання та вимога мешканців враховуються під час створення дизайну інтер’єру.

Важливі моменти роботи дизайнера інтер’єру

Якщо в квартирі проживає людина, яка має якесь хобі або певний спосіб життя, то все це буде враховано при проектуванні дизайну інтер’єру. Наприклад, у квартирі проживає музикант, у цьому випадку в елементах та деталях інтер’єру можуть бути ноти, музичні знаки. При плануванні студія дизайну обов’язково врахує усі такі моменти.

Під час пошуку оптимального рішення декораторами пропонується багато варіантів. Враховуються всі найдрібніші деталі та побажання власників приміщення. Індивідуальний інтер’єр приміщення здатний втілити в себе унікальні деталі, щоб в кінцевому підсумку вийшло максимально оригінальне приміщення. Але зробити такий інтер’єр можливо лише замовивши послуги дизайнера інтер’єру.

Якщо в приміщенні проживають люди з різними, а іноді й протилежними хобі, дизайнер може створити різні стиль у кімнатах. Для створення унікальних та цікавих композицій використовуються сучасні та інноваційні будматеріали – 3D шпалери, штукатурка, панелі на стіни та інші елементи оздоблення.

Досвідчений дизайнер здатний гармонійно поєднати різні стилі та втілити це у дизайні інтер’єру. Від власника потрібно лише розповісти про свої побажання. Замовити послуги дизайнера інтер’єру – означає заощадити свій час і довіритися професіоналам.

Для кожної квартири, будинку чи іншого приміщення має бути індивідуальний план дизайну інтер’єру. Самостійно втілити у життя свої ідеї буде досить проблематично. Найкраще довірити цю роботу професіоналам та замовити послуги дизайнера інтер’єру .

Вплив інтер’єру на мешканців

Запорукою психологічної рівноваги та здоров’я людини є відчуття комфорту при знаходженні у приміщенні. Більшість наукових досліджень підтверджують цю думку. Від грамотно збудованого інтер’єру в приміщенні залежить настрій мешканців та гармонійні взаємини.

Якщо предмети меблів розміщені неправильно або фарбування стін виконано не в тих тонах, це здатно значно погіршити психологічний стан людини. Навіть найменші деталі здатні кардинально вплинути на психіку мешканців приміщення.

Обов’язково у приміщенні має бути місце, що наголошує на особі кожного члена сім’ї. А правильно організоване робоче місце здатне покращити настрій під час роботи.

Важливим є міжкімнатні двері. При невеликих габаритах квартири двері необхідно ставити розсувні. Таким чином вийде розшити простір і внести комфорт у приміщення. Розуміння всіх цих аспектів входить у послуги дизайнера інтер’єру.

Вибір кольору в інтер’єрі є важливим кроком. Як відомо, колір здатний впливати на психологічний стан людини. Коли власник житла щодня знаходиться в приміщенні із сірими стінами, то у нього здатне зіпсуватися настрій та настати апатія. Відтінки здатні створити комфорт та затишок, вони формують ставлення до життя загалом. Теплі відтінки здатні створити затишок, а холодні – сформувати відчуття простору. Звичайно, варто уникати надто яскравих відтінків.

Отже, перш ніж самостійно розпочати створення інтер’єру, варто добре подумати. Замовивши послуги дизайнера інтер’єру, можна не тільки отримати швидкий результат, а й навіть заощадити, оскільки професіонали здатні порекомендувати бюджетні аналоги елементів, які хоче власник квартири чи будинку.

Що входить до послуг дизайнера інтер’єру?

Дизайнер інтер’єру – фахівець, який аналізує, управляє та планує процес створення інтер’єрів для різних приміщень. Такий фахівець продумує правильне планування, зонування, а також освітлення, підбирає будівельні матеріали та меблі.

Що пропонує дизайнер інтер’єру?

У роботу дизайнера інтер’єру входить:

 • розробка план-проекту інтер’єру;
 • комплектація проекту;
 • куріювання;
 • декорування.

Дизайнер інтер’єру – один із найкреативніших фахівців, який знає тонкощі створення потрібної атмосфери у приміщенні.