КОМПЛЕКСНІ ПОСЛУГИ “ПІД КЛЮЧ”

Створення ідеального інтер’єру – це не тільки питання естетики, але й технічно складний процес, що вимагає професійного підходу та уваги до дрібниць. Без ретельного розроблення дизайн-проєкту інтер’єру “під ключ” не обійтися. Проте це лише перший крок. Щоб довести проєкт до фінальної стадії потрібно: здійснити перепланування приміщень (якщо це необхідно), встановити обладнання, підключити різноманітні комунікаційні системи, провести електромонтажні роботи, встановити індивідуальні конструкції, замовити меблі та будматеріали, виконати різні види оздоблювальних робіт.

Замовляючи у нас дизайн комерційного приміщення, будинку, квартири, котеджу під ключ, Ви можете розраховувати на:

  1. Комплексну розробку всієї проєктної документації. Це різноманітні плани, схеми, креслення. Щоб замовник краще розумів, на який результат може розраховувати, здійснюється 3D візуалізація проєкту. Це дозволить наочно побачити, як саме виглядатиме обʼєкт вже найближчим часом.
  2. Закупівля всіх необхідних матеріалів. Дизайн інтер’єру під ключ – це не тільки графічна частина, а й у разі потреби практичне втілення. За бажанням замовника може бути здійснена закупівля: будматеріалів, обладнання, предмети побуту, меблі.
  3. Авторського нагляду за проведенням будівельних робіт. Обов’язково будуть перевірятися якість будівництва, послідовність виконання робіт, контролюватися терміни поставок матеріалів.
  4. Вибір. Наші майстри можуть співпрацювати з вашими будівельниками або ми можемо до реалізації вашого проекту запросити свою команду.

У нашій компанії працюють досвідчені фахівці, які знають все про створення оригінального, зручного, вражаючого інтер’єру. Ми здатні зробити інтер’єр під ключ з будь-яким призначенням. Нам під силу втілити в життя найсміливіші ідеї. Вам тільки залишиться переїхати в готові апартаменти і насолоджуватися життям.