КОМПЛЕКСНІ ПОСЛУГИ “ПІД КЛЮЧ”

Дизайн інтер’єру під ключ

Тепер створити ідеальну атмосферу у будь-якому приміщенні набагато простіше. Замовляйте дизайн інтер’єру в нашій компанії, і ви отримаєте відмінний результат. Спочатку потрібно лише звернутися та висловити свої побажання. Після цього фахівці уважно вивчать проект, складуть план дій. На основі свого досвіду та актуальних трендів вони запропонують варіант того, як може виглядати приміщення. Втім, створюючи креслення та план, ми насамперед орієнтуємось на побажання клієнтів.

Дизайн – річ дуже “тендітна” і вишукана. Тому важливо, щоб ваші ідеї втілювали професіонали. Працівники нашої компанії готові надати безліч варіантів того, як виглядатиме приміщення. Його легко оформити як у помпезному королівському стилі, так і мінімалістичному скандинавському. Враховуйте його майбутнє призначення, власні переваги та вдасться створити неповторний стиль.

Чому важливо скористатися такою послугою?

Можливість замовити дизайн інтер’єру під ключ – вирішення одразу багатьох проблем. Головні переваги звернення до нашої компанії:

  1. Великий досвід працівників. Вони регулярно вдосконалюють свої навички практично. Це запорука того, що і ваше замовлення буде виконано якісно. Тому сміливо звертайтесь до нашої компанії, адже тут готові впоратися з проектами будь-якого ступеня складності.
  2. Доступна вартість. Розробка дизайну проекту не займе багато часу. Причому це не відбивається на якості послуг, що надаються. Ви можете звернутися до нашої студії і за роботу професіоналів точно не доведеться платити багато.
  3. Можливість швидко вирішити усі питання. Дизайн інтер’єру під ключ передбачає, що всі завдання ми беремо на себе. Достатньо лише звернутися, висловити свої побажання. Після цього фахівці запропонують кілька варіантів, забезпечать візуалізацію. Коли проект буде затверджено, вирішення решти завдань ми повною мірою візьмемо на себе.

Робота з нашою студією – це можливість заощадити свій час та гроші. Найголовніше, досить один раз звернутись і після цього можна не перейматися проектом. Ваша квартира чи будинок отримають “друге дихання”. Вони виглядатимуть стильно і точно не розчарують вас.

Особливості проведення всіх процедур

Створення чудового проекту – це основа майбутніх робіт. Дизайн інтер’єру під ключ передбачає, що приміщення буде повністю переформатовано. Спочатку розробляється проект. Фахівці схематично зобразять, як має виглядати кімната надалі. Враховується все: від кольору стін або шпалер до розташування меблів. Правильно складаються усі пропорції, підбираються необхідні аксесуари, сантехніка.

Однак інтер’єр під ключ – лише перша частина на шляху до досягнення результату. Багато залежить від якості роботи будівельників. Важливо, щоб вони на практиці зуміли реалізувати те, що представлено в планах. Тому важливо найняти професіоналів. Однак, щоб все точно пройшло ідеально, обов’язково замовляйте авторський супровід будівництва . Така послуга стає все більш затребуваною серед клієнтів нашої студії. Працівники компанії простежать, щоб будівельники нічого не порушили і створили інтер’єр точно з тим, як він був продуманий у планах. Це запорука того, що вигляд приміщення вас точно не розчарує.

Що ж до підготовчих робіт, то важливо продумати кожну деталь та дизайн під ключ – це саме та послуга, яка дозволить замовнику ні про що не замислюватись. Достатньо лише висловити свої рекомендації, а їхнє практичне втілення – завдання працівників нашої компанії.

Які види послуг надаються?

Комплексний дизайн інтер’єру під ключ – це послуга, що передбачає виконання цілого набору різноманітних завдань. Наприклад:

  1. Комплексна розробка всієї проектної документації. Це різноманітні плани, схеми, креслення. Щоб замовник краще розумів, на який результат може розраховувати, здійснюється візуалізація проекту. Це дозволить наочно побачити, як саме виглядатиме приміщення вже найближчим часом.
  2. Закупівля всіх необхідних матеріалів. Дизайн інтер’єру під ключ – це не тільки графічна частина, а й у разі потреби практичне втілення. За бажанням замовника може бути здійснена закупівля всіх додаткових компонентів, матеріалів. Це запорука того, що будівництво буде здійснено з урахуванням високих стандартів якості.
  3. Авторського нагляду за проведенням будівельних робіт. Як було зазначено раніше, працівники компанії готові простежити, щоб їх ідеї були правильно втілені практично.

На фінальному етапі, коли дизайн інтер’єру під ключ було затверджено, а всі роботи завершено, замовник приймає об’єкт. Він перевіряє всі деталі, справність експлуатації різноманітних предметів, обладнання. Це запорука того, що кожен зможе відчути себе у такому приміщенні максимально комфортно.

Найголовніше, отриманий результат радуватиме своїм виглядом. Нині реально втілити будь-які задуми. Тому не бійтеся розповісти про свої бажання та уподобання і зовсім скоро вдасться отримати приміщення мрії.

Інші особливості виконання завдань

Вибираючи дизайн інтер’єру під ключ у нашій компанії, ви нічим не ризикуєте. Процедуру виконують професіонали, які розуміються на сучасних тенденціях. Вони допоможуть створити приміщення, яке сподобається вам і завжди вражатиме гостей.

Перепланування інтер’єру або створення нового приміщення – це легке завдання для працівників нашої компанії. Вони уважно вивчають вимоги замовника та на підставі цього пропонують своє бачення проекту. Креативні працівники готові допомогти у переплануванні будь-якого приміщення. Не має значення його поточний стан, розміри. Вони також можуть створити проект із нуля.

Замовляючи дизайн інтер’єру в нашій компанії, ви нічим не ризикуєте. Тут працюють досвідчені співробітники, які готові піти назустріч будь-якому клієнту. Тому й готове приміщення точно не розчарує.

Переваги звернення до нашої компанії

Студія Solovey Design давно надає послуги перепланування приміщень та створення нових проектів. Тому дизайн квартири під ключ буде виконаний швидко і коштуватиме недорого. Інші переваги звернення:

  1. Обговорення всіх деталей проекту. На виході замовник отримає квартиру або інше приміщення, в якому будуть враховані всі його побажання.
  2. Великий досвід роботи працівників. Вони готові взятися навіть за найскладніші проекти. Тому і результат не розчарує. Переконатись у цьому легко на власному досвіді.
  3. Використання якісних та наочних матеріалів.

Таким чином, замовляйте дизайн інтер’єру під ключ і ви отримаєте проект, в якому будуть враховані всі побажання. Це дозволить перетворити квартиру або створити нове приміщення, в якому ви почуватиметеся максимально комфортно. Нині це реальність для кожного.