АВТОРСЬКИЙ СУПРОВІД БУДІВНИЦТВА

Авторський супровід будівництва

Будівництво нового об’єкта – трудомісткий та відповідальний процес. Спочатку з клієнтом обговорюються всі його ідеї та побажання. Потім обумовлюється план, кошторис, пропонуються схеми, креслення. Потім затверджується макет. Всі ці послуги готові надати співробітники студії Solovey Design.

Крім того, пропонується і авторський супровід будівництва. Дехто думає, що це необов’язкова послуга, і даремно. Створення плану, розробка дизайну проекту , креслень, обговорення кошторису – це одне, а реальне будівництво – зовсім інше. Тому за ним потрібний постійний професійний нагляд. Це запорука того, що будівля відповідатиме всім заявленим характеристикам.

Тому ми пропонуємо авторське супроводження будівництва кожному клієнту. Тільки так можна досягти, щоб плани та макети стали реальністю. Наші співробітники стежитимуть за будівельним процесом. Для цього також будуть підключені підрядники та фахівці у цій сфері.

Коли потрібно скористатися такою послугою?

Авторський супровід будівництва – одна з найпопулярніших послуг, яку надає дизайнер. Він особисто контролюватиме, щоб усі його задуми були правильно втілені в реальності. Якщо ж щось піде не за планом чи працівники неправильно зрозуміють своє завдання, фахівець втрутиться та внесе коригування.

Авторський супровід проекту має безліч очевидних переваг. Наприклад:

  1. Клієнт може не перейматися результатом. Він буде таким, як і візуалізації проекту. Фахівець подбає про те, щоб будівельники точно передали всі деталі. Тому як виконані роботи сумнівів не виникне.
  2. Не доведеться витрачати зайвий час, щоби проконтролювати процес. Клієнт замовляє авторський супровід будівництва і після цього можна не переживати, адже вирішення решти проблем працівники студії беруть на себе. Навіть якщо виникнуть непередбачувані ситуації, всі питання буде вирішено.
  3. Прийнятна ціна. За повноцінний супровід, який включає безліч підвидів послуг, не доведеться платити багато.

Така послуга – це ваша можливість забути про проблеми. Обов’язково скористайтеся нею, щоб насолодитися готовим результатом, до якого не буде жодних претензій.

За яких видів робіт актуальним є авторський супровід будівництва?

Авторський супровід будівництва виконується протягом усього періоду, коли проводиться спорудження будівлі або її реконструкція. Зазвичай представник нашої компанії навідується на об’єкт раз на 1-2 тижні. Це дозволяє контролювати процес і в разі потреби вносити коригування.

Фахівець стежить за тим, щоб було дотримано термінів, всі намічені роботи йшли за планом. Без такої послуги не обійтись, якщо ви задумали масштабний рядок чи реконструкцію. Авторський супровід дизайн проекту обов’язково знадобиться при:

  1. Проведення декоративних робіт, особливо з історичними будинками. Для них особливо важливо зберегти оригінальний вигляд. Тому лише робота професіонала допоможе насолодитися підсумковим результатом.
  2. Перепланування інтер’єру . Наприклад, якщо відбувається об’єднання кімнат. Це трудомісткий процес. Фахівець уважно простежить, щоб усе було виконано згідно з правилами та стандартами безпеки.
  3. Роботу із мозаїками, дизайнерськими плитами. У цьому випадку також важлива акуратність, точність, педантичність. Тому важливим є постійний контроль. Авторське супроводження будівництва – запорука того, що отриманий результат вас не розчарує.

Представники нашої компанії давно надають таку послугу. Тому вони добре знають свої завдання. Крім того, вони працювали з різними об’єктами. Виконання навіть найскладніших завдань не стане для них серйозною проблемою. Які б не були вдома , обов’язково звертайтеся до професіоналів, і ви отримаєте ідеальний результат.

Усі види робіт дизайнера-проектувальника

Зазвичай авторський супровід будівництва – це напрямок діяльності, яким займаються художники-проектувальники. По-перше, вони креативні та спочатку готові запропонувати цікаві варіанти реставрації чи зведення нової споруди. По-друге, вони стежать за актуальними трендами. Наприклад, якщо ви плануєте будівництво нової будівлі, звертайтесь до нас, і вам запропонують не лише практичний, але стильний варіант оформлення.

Фахівцям спочатку потрібно скласти креслення , опрацювати загальну концепцію інтер’єру. При цьому важливо враховувати стан будівлі загалом (якщо йдеться про роботу з однією квартирою ). Дуже важливо, щоб план, який вийшов на ескізах, виявився реальністю. При цьому представник нашої компанії також стежить за тим, щоб робітник не виходив за межі спочатку обумовленого кошторису. Оскільки з такими завданнями стикалися практично всі, то авторський супровід будівництва – послуга, яку професіонали впораються без проблем. Найголовніше, замовники отримають результат, який їх точно не розчарує.

Чому слід звернутися до нашої компанії?

Наша компанія давно займається створенням проектів різних приміщень. Тут зібрано професіоналів, які використовують свій досвід і враховують останні тренди, щоб створити план, який сподобається замовникам. Звичайно, всі роботи заздалегідь обмовляються. Важливо спочатку дізнатися про побажання клієнта та орієнтуватися на них.

У нас доступний дизайн інтер’єру під ключ . Клієнтам достатньо лише звернутися, висловити свої побажання, а вирішення решти проблем ми беремо на себе. Вибираючи авторський супровід будівництва, ви отримуєте гарантований результат. Серед інших переваг варто виділити:

  • узгодження ціни;
  • ідеальна відповідність плану та результату;
  • швидкість роботи.

Всі процедури будуть ідеально налагоджені, завдяки чому кожен зможе отримати те, що очікує.

Таким чином, авторський супровід будівництва, виконаний професіоналами, – гарантія того, що приміщення буде виконане відповідно до ваших початкових побажань. Тому звертайтеся до нашої компанії, щоб швидко перетворити приміщення та насолодитися його ідеальним виглядом.