АВТОРСЬКИЙ СУПРОВІД БУДІВНИЦТВА

 

Щоб мати більше впевненості у вдалому втіленні проєкту, клієнти використовують послугу Авторського супроводу або Авторського нагляду.

Авторський нагляд – це процес супроводження проєкту на етапі його втілення (будівництва), під час якого дизайнер інтер’єру контролює відповідність проєктної документації та загальної концепції проєкту. Іншими словами, це гарантія відповідності результату початковим задумам, аж до найменших деталей. Адже ніхто, окрім автора проєкту, не зможе краще відслідкувати процес втілення.

У студії дизайну інтер’єрів SOLOVEYDESIGN в Хмельницькому клієнтам пропонується послуга авторського нагляду за виконанням проєкту. Від початку ремонтно-будівельних робіт до повної реалізації проєкту і здачі об’єкта дизайнер здійснює контроль.

Наш досвід показує, що без авторського нагляду інтер’єру кінцевий результат іноді значно відрізняється від запланованого за проєктною документацією. Більше того, відсутність авторського супроводу на всіх етапах ремонту може призвести до збільшення вартості будівельних робіт і суттєвого вплинути на бюджет.

 

Чому варто замовити авторський нагляд

 

Маючи на руках багатосторінковий дизайн-проєкт, в якому детально описані етапи проведення ремонту, Ви зможете особисто контролювати будівельну бригаду. Також виконроби часто обіцяють замовникам, що виконають ремонт точно відповідно до проєкту без стороннього контролю. Проте ми рекомендуємо замовити авторський нагляд дизайну прєкту у нашій студії в Хмельницькому.

Переваги авторського нагляду за реалізацією проєкту в студії SOLOVEYDESIGN:

 • економія вашого часу – дизайнер особисто веде контроль робіт, повідомляючи клієнта про всі аспекти просування ремонту;
 • використання саме тих будівельних та оздоблювальних матеріалів, які вказані в проєктній документації;
  своєчасне усунення помилок і недоробок з боку будівельників;
 • моніторинг і контроль термінів взаємодії з підрядниками, і контроль термінів здачі готового об’єкта.

 

Реалізація дизайн-проєкту: як ми здійснюємо контроль

 

Весь процес проведення будівельно-ремонтних робіт на обʼєкті контролюється дизайнером, який працював над створенням проєкту та опрацьовував концепцію. Автор проєкту має чітке уявлення про те, яке повинно бути завершення. У вартість авторського нагляду над дизайном включаються наступні послуги:

 1. Регулярні виїзди на об’єкт.
 2. Консультування замовників за телефоном або особисто.
 3. Роз’яснення та уточнення технічних моментів за кресленнями та ескізами підрядникам.
 4. Перевірка відповідності виконаних робіт проєктній документації.
 5. Виїзди в салони, магазини для погодження матеріалів та кольорів.
 6. Поєднання усіх матеріалів по кольорам, текстурам – для отримання максимально гармонійного результату.

Після демонтажу перегородок, старих покриттів, чорнової обробки з вирівнювання стін, підлоги, стелі може виникнути необхідність у корекції креслень. Іноді під час робіт виникають різні складнощі або непередбачені ситуації, які потребують присутності автора дизайн-проєкту та подальшого супроводу. Вартість авторського нагляду дизайнера менша в порівнянні із загальною вартістю ремонту та можливими фінансовими втратами, які може понести клієнт у разі серйозних порушень або відхилень від початкового задуму.

 

Дизайн-проєкт з авторським наглядом вартість в Хмельницькому

 

В ідеалі ми рекомендуємо замовляти ремонт «під ключ», оскільки всі етапи, починаючи від розробки концепції до передачі об’єкта, контролюються однією особою – автором проєкту. Він відповідає за кінцевий результат. Майстри та підрядники, які співпрацюють з нашою студією вже протягом тривалого часу, виконують будівельні роботи.

Звертаючись до нашої дизайн-студії, ви переконаєтеся на власному досвіді у перевагах співпраці з нами:

 1. Професійна команда з вражаючим портфоліо.
 2. Ваші побажання завжди на першому місці для нас.
 3. Ми реалізуємо проєкти будь-якого рівня складності.

Кожен проєкт унікальний і вимагає індивідуального підходу. Тому дизайнери нашої студії готові розглянути ваші потреби та запропонувати кращі рішення, які відповідатимуть вашим вимогам.