РОЗРОБКА ДИЗАЙН ПРОЕКТУ

Розробка дизайн-проекту: особливості послуги

 

Для будь-якого будинку, як і квартири, обов’язковими характеристиками є комфорт, зручність, продуманість та гармонійність в інтер’єрі. Це фортеця кожної людини, де вона ховається від негараздів, знімає втому та відновлює сили. Жодні декоративні елементи та нові штори не допоможуть створити затишок, якщо спочатку ремонт вас дратує.

Якщо ця проблема є актуальною для вас, то розробка дизайн-проекту просто необхідна. Ця послуга дозволить вдихнути навіть у будинки старого зразка нове життя, кардинально змінивши або значно покращивши простір. Вона дозволить вам глянути на житло по-новому, під іншим кутом, і побачити масу можливостей там, де здавалося б, вже неможливо нічого вдосконалити.

Що потрібно знати, замовляючи послугу з розробки дизайнерського проекту

Розробка дизайн-проекту буде актуальна як при поселенні в новобудову, так і для тих, хто щойно придбав вже обжиту квартиру чи будинок. Підхід до роботи в цих випадках може відрізнятися, але результат завжди однаково якісний та відповідний усім побажанням замовника. Знадобиться розробка дизайн-проекту і для бажаючих кардинально змінити своє нинішнє житло: без перепланування або з переплануванням, під ключ або частково.

Що важливо враховувати, щоб отримати якісний проект та його ідеальне втілення у життя:

 • функціонал приміщення;
 • стилістичні уподобання господарів;
 • тип, вік, площа та планування будівництва;
 • стиль життя та особливості характеру власників;
 • передбачуваний загальний кошторис на ремонтні роботи.

Всі ці моменти обов’язково обговорюються з клієнтом до початку роботи, щоб результат не тільки виправдав, а й перевершив усі очікування.

Розробка дизайн-проекту займає час, її тривалість та вартість розраховується індивідуально. Кошторис складається з урахуванням параметрів та складності приміщення. За додаткову плату можна замовити інші актуальні послуги.

Етапи створення проекту

Якщо вас зацікавило замовлення дизайну інтер’єру, то незабаром у житті відбудуться позитивні зміни. Адже ні для кого не секрет, що ситуація в будинку впливає на продуктивність, настрій, загальний моральний та фізичний стан людини. Безперечно, цей крок непростий: доведеться зазнати якихось труднощів, щоб потім насолоджуватися кожним днем у своєму затишному та комфортному гніздечку.

Розробка дизайн-проекту передбачає безліч нюансів і відбувається у кілька етапів:

 1. Перепланування інтер’єру(за потреби).
 2. Розробка дизайн-проекту та його 3D візуалізація.
 3. Вибір необхідних матеріалів.
 4. Креслення для виконання робіт.

На кожному з етапів співробітник узгоджує деталі з клієнтом, підганяючи план під його потреби та враховуючи усі корективи. Щоб максимально наблизитись до ідеалу замовника, дизайнер підбирає референси, представляє зразки покриттів та меблів, займається розробкою загальної концепції, і лише потім приступає до візуалізації інтер’єру. Особливості наступних етапів залежать від специфіки проекту та вибраного пакета послуг. В обумовлений термін ви отримуєте на руки свій план. Залишиться лише вручити креслення ремонтній бригаді та дочекатися закінчення робіт.

Переваги послуги

Розробка дизайн-проекту – актуальна в наш час послуга, яка дозволяє без особливих зусиль удосконалити інтер’єр будь-якого приміщення. Вона мінімізує ризики помилок у будь-якому виді перепланування, підборі підлогових покриттів, кольорів та текстур для обробки стін, виборі дизайну та габаритів меблів.

Замовляючи проект, кожен клієнт отримує не лише візуалізацію майбутнього ремонту, а й готове керівництво для будівельників чи ремонтників із усіма розрахунками та схемами. Залежно від особливостей об’єкта ми можемо також запропонувати схему підігріву підлоги, розкладки покриття для підлоги, розміщення сантехнічного та іншого обладнання і т.д.

Повноцінна розробка дизайн-проекту звільняє замовника від необхідності витрачати час на пошуки та комбінування відповідних матеріалів, продумування плану розміщення предметів та навіть підбір текстилю та декору. Все це виконують досвідчені та кваліфіковані співробітники дизайн-студії. SOLOVEYDESIGN – профі у своїй справі!

Чому варто звернутися до компанії SOLOVEYDESIGN

Якщо вам знадобилася розробка дизайн-проекту, то найкраще рішення – звернеться до фахівців компанії SOLOVEYDESIGN. Студія має багаторічний досвід, постійно оновлює своє портфоліо і пильно стежить за трендами та нововведеннями у цій сфері. Співробітники постійно підвищують кваліфікацію, навчаючись та відвідуючи різноманітні воркшопи та семінари.

Крім цього є й інші причини, щоб звернутися до студії SOLOVEYDESIGN:

 • розробка дизайн-проекту відбувається прозоро та з гарантіями: після обговорення технічного завдання вартість послуг та строки їх виконання фіксуються у засвідчених документах;
 • швидкість виконання завдання максимальна, а якість при цьому – найвища;
 • фахівці завжди використовують креативний підхід, але втілюють його з урахуванням побажань клієнта;
 • кожному замовнику доступні вигідні умови співпраці, а розцінки на послуги стали та реалістичні;
 • підхід завжди індивідуальний, адже універсальних рішень у цій сфері немає.

Студія пропонує також інші популярні послуги: авторський супровід будівництва, підбір та комплектація матеріалами для будь-якого типу робіт, перепланування простору, дизайн інтер’єру під ключ .

Будь-яке приміщення можна перетворити на затишний і стильний простір, куди хоче повертатися незалежно від того, що відбувається за його стінами. Нам здається, що це ідеальна філософія, коли справа стосується ремонту!