ДИЗАЙН ДВОКІМНАТНОЇ КВАРТИРИ

У сфері нерухомості двокімнатні квартири вже багато років утримують стійкі позиції. Їх привабливість полягає в ідеальному балансі між житловою площею та ціною за квадратний метр, що робить їх дуже популярними. При вдалому вирішенні планування можна створити функціональний та стильний інтер’єр. Починаючи ремонт, дуже важливо ретельно спланувати дизайн двокімнатної квартири, щоб кожен сантиметр був оптимізований для максимального використання та високої якості життя.

 

Розробка дизайн інтер’єру двокімнатної квартири

 

Приступаючи до будь-якого ремонтного проєкту, важливо мати чіткий план. Дизайн-проєкт двокімнатної квартири від студії SOLOVEYDESIGN – це детальний план ремонту вашого житла. Після спілкування з вами, вивчення ваших побажань та ретельних вимірів, ми пропонуємо кілька варіантів планування. Після обрання остаточного варіанту ми приступаємо до детального розроблення проєкту.

Готовий проєкт містить в собі всю необхідну інформацію:

  • планування приміщенння: враховуючи ваші побажання, ми здійснюємо зміни в плануванні, зокрема, знесення перегородок, об’єднання кімнат, а також розширення вітальні та приєднання балкона або лоджії.
  • організація простору в зонах відпочинку: ми візуалізуємо розміщення меблів та освітлення в зонах відпочинку, забезпечуючи затишок та функціональність.
  • електромонтажні роботи: наша схема включає точне розташування розеток, вимикачів та світильників, щоб забезпечити зручність використання електроприладів.
  • 3D візуалізації: ми надаємо вам можливість побачити майбутній вигляд вашої квартири завдяки детальним 3D візуалізаціям.

Під час роботи наші фахівці враховують різноманітні фактори: площу приміщень, розміщення житла відносно сторін світу, висоту стель. Ми також надаємо велику увагу естетиці, гарантуючи, що результат буде відповідати вашим очікуванням.

 

 

5 причин замовити дизайн двокімнатної квартири в студії SOLOVEYDESIGN

 

У нас великий досвід роботи з приміщеннями найрізноманітнішого планування. За допомогою наших дизайнерів навіть невелика двокімнатна квартира перетворитися в комфортне місце для життя і відпочинку. Отже, якщо ви бажаєте капітально змінити житловий простір, звертаючись до нас, отримуєте наступні переваги:

  • велика кількість креативних та інноваційних ідей;
  • широкий спектр послуг – від розробки проєкту до його повної реалізації під авторським наглядом або «під ключ»;
  • орієнтуємося на побажання клієнтів, комфортність, безпеку і затишок;
  • використовуємо унікальні авторські розробки;

Щоб замовити розробку дизайну інте’єру двокімнатної квартири в Хмельницькому, Вам достатньо зв’язатися з нашими фахівцями і розповісти їм про свої побажання. Попередньо ви можете подивитися портфоліо наших виконаних робіт.