ПІДБІР ТА КОМПЛЕКТАЦІЯ МАТЕРІАЛАМИ

Підбір матеріалів дизайнером

Домашній затишок давно став важливою частиною нашого життя. Сьогодні навряд чи знайдуться люди, які зовсім не надають значення облаштуванню власної квартири чи будинку . Практично всі дбають про стан свого домашнього вогнища, періодично купуючи нові меблі та роблячи ремонт. Але здійснювати все це самотужки вдається далеко не завжди. Створити унікальний інтер’єр у будинку можуть допомогти досвідчені дизайнери, які знають свої завдання.

Отже, ви вже визначились із ремонтом житла, але хочете, щоб найскладнішу роботу за вас виконала дизайнерська студія. Тоді вибір матеріалів дизайнером – послуга спеціально для вас. У комплектацію входитиме ціла низка заходів щодо вибору та купівлі чистової сировини, техніки, меблів та окремих аксесуарів, що належать до проекту дизайну, що виконується, і включених до його бюджету. Професійні виконавці самі ухвалять необхідні рішення, заощадивши при цьому час і ресурси замовника.

Підбір матеріалів та дизайнерський проект

Варто зазначити, що підбір матеріалів дизайнером часто не включається до завдань основного проекту. І тут замовлення на дизайнерські послуги передбачає лише вибір основних матеріалів. Купівля окремих креативних елементів та їх грамотне компонування входитимуть у підбір матеріалів для інтер’єру .

Вибір необхідних предметів – складне завдання, яке потребує творчих, нестандартних рішень. Дизайнерам, які проводять комплектацію, необхідно:

 • розрахувати вид та обсяг потрібних матеріалів;
 • одержати їх специфікації з артикулами;
 • знайти та проаналізувати пропозиції постачальників;
 • зіставити всі доступні варіанти;
 • надати замовнику підбір матеріалів дизайнером , включаючи план необхідних закупівель та їх вартість;
 • здійснити закупівлю у продавців обраної сировини, предметів та аксесуарів.

Як бачимо з цього списку, підбір матеріалів для ремонту або дизайнерського проекту є досить відповідальною, складною роботою. До обов’язків фахівців, які відповідають за подібну послугу, також входить:

 • переговори із постачальниками;
 • вирішення завдань з логістики;
 • підготовка зразків для розміщення на об’єкті;
 • моніторинг термінів постачання;
 • приймання товарів та звіряння їх відповідності за артикулами;
 • підбір матеріалів дизайнером із перевіркою якості отриманої сировини;
 • робота над побажаннями та зауваженнями замовника.

Таким чином, підбір матеріалів для дизайну інтер’єру будинку або квартири є комплексним завданням, яке під силу тільки професіоналам відповідного профілю.

Кому знадобиться вибір ресурсів для інтер’єру?

Якщо ви не маєте часу для пошуку постачальників і візитів в магазин за покупками, але бажаєте покращити інтер’єр свого домівки, то підбір матеріалів дизайнером з досвідом – спеціально для вас. Такий фахівець позбавить вас зайвих тимчасових витрат, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт. Замовивши подібну послугу, ви зможете насолоджуватись новим виглядом власної квартири без додаткових зусиль.

Така послуга значно спрощує вибір продукції для заздалегідь розроблених проектів інтер’єру. Необхідно лише, щоб ресурси були закуплені та доставлені на об’єкт точно вчасно. Підбір матеріалів дизайнером обов’язково включає вирішення питань, пов’язаних із вибором продавців, зіставленням ціни та якості, встановленням необхідних часових рамок. Дуже важливо прийняти рішення щодо вибору найнадійнішого та перевіреного підрядника, з яким варто мати справу.

Цілком зрозуміло, що такі питання клієнту важко вирішити самостійно. Як правило, це займає багато часу та сил. До того ж, можливі й зриви виконання проекту. Наприклад, якщо замовлений матеріал надіслано пізніше встановленого терміну. Таке часто буває, коли замовник має справу з випадковим, безвідповідальним підрядником. Внаслідок цього ремонтні роботи затягуються.

Деякі покупці, навпаки, бажають підстрахуватися, закупивши заздалегідь все, що потрібно. Але в такому випадку для зберігання придбаної продукції може не вистачити місця, тоді як замовник вимагатиме звільнити свій склад від покупок. Тому підбір матеріалів дизайнером перш за все передбачає правильний, раціональний менеджмент, в рамках якого будуть враховані всі витрати та ризики.

Як здійснюють комплектацію матеріалів?

Будь-якого замовника гарного кімнатного інтер’єру цікавить, як саме здійснюється підбір матеріалів дизайнером . У цьому процесі немає нічого особливого. Фахівець, який відповідає за комплектацію, створює або знаходить аксесуари та матеріали, які потрібні для проекту, згідно з технічним планом. Все це буде запропоновано замовнику, який може затвердити чи відхилити конкретні позиції. Після цього виконавцю буде ясно, що необхідно для реалізації розпочатого проекту інтер’єру.

Завдання відповідального за комплектацію дизайнера – запропонувати замовнику найкращі варіанти матеріалів та предметів на вибір. Головне, щоб підбір матеріалів дизайнером повністю відповідав цілям та завданням проекту, що реалізується.

 

Послуги студії SOLOVEYDESIGN

Бажаєте зі смаком облаштувати свій будинок чи квартиру, але не вистачає часу? Зверніться до студії SOLOVEYDESIGN! Наша компанія успішно виконає дизайн інтер’єру під ключ будь-якої складності. Ми пропонуємо своїм замовникам унікальні рішення з урахуванням усіх сучасних вимог та трендів. Співпраця з нашими фахівцями дизайну має такі переваги:

 • робота лише з перевіреними, надійними продавцями;
 • узгодження всіх рішень із замовником;
 • неухильне дотримання термінів;
 • облік усіх тонкощів та нюансів співпраці з безпосередніми постачальниками матеріалів;
 • розробка дизайну проекту з урахуванням певних стилів інтер’єру, колірної сумісності та інших принципів сучасного дизайну приміщень;
 • оптимальна вартість послуг, що відповідає нашій якості та відповідальності.

Ось чому вибір матеріалів дизайнером краще доручити нам. Компанія має величезний досвід у супроводі найскладніших проектів з ремонту та облаштування житла. Сьогодні студія дизайну SOLOVEYDESIGN – це колектив професіоналів. У нас працюють досвідчені дизайнери, художники та інші фахівці, які обов’язково допоможуть зробити ваш будинок красивим та затишним.