ДИЗАЙН КАФЕ

Відкриття громадського закладу, де гості матимуть змогу не лише пообідати та випити, а й приємно провести час, – це виклик, який вимагає уваги до багатьох дрібниць. Вибір дизайну інтер’єру кафе має вирішальне значення, оскільки від нього залежить комфорт відвідувачів та їхнє бажання повертатися в заклад знову і знову. Успішність закладу і рентабельність бізнесу в цілому напряму залежать від якості розробки дизайну кафе в Хмельнийькому.

При створенні дизайну кафе слід враховувати його специфіку та позиціонування. Команда дизайнерів студії SOLOVEYDESIGN має багаторічний досвід у реалізації проєктів кафе в Хмельницькому, добре орієнтується в усіх аспектах цієї тематики. Наша команда з радістю втілить ваші ідеї в реальність.

 

Професійний дизайн інтер’єру кафе: за та проти

 

Професійний дизайн інтер’єру бару або кафе має безліч переваг:

1. Єдиний стиль. Витриманий до дрібниць стиль формує не лише перше враження, але й працює на імідж бренду та його впізнаваність в цілому.

2. Краса та практичність. Професіонали точно знають, як дотримати грань між красою та практичністю.

3. Максимальне використання простору. Ефективне використання кожного метра дозволяє створити функціональний та комфортний дизайн, навіть у невеликих кафе.

4.Технічні приміщення. Важливо не забувати про технічні приміщення, які мають бути зручними та легко утримуватись в чистоті.

5. Правильне зонування. Це важливо як для залу, так і для кухні, щоб створити комфортне та функціональне середовище для відвідувачів та персоналу.

6. Екологічні матеріали. Використання екологічно чистих, гігієнічних та зносостійких матеріалів забезпечує безпечність та легкість догляду за інтер’єром.

7. Вибір елементів інтер’єру. Всі елементи підбираються з урахуванням їхньої зносостійкості та можливості витримувати навантаження.

Самостійно врахувати всі ці аспекти без досвіду у будівництві та дизайні громадських закладів складно через численні підводні камені. Краще звернутися до фахівців і замовити дизайн кафе чи ресторану від професіоналів.

 

Особливості дизайну кафе в Хмельницькому

 

При розробці дизайн-проєкта кафе в Хмельницькомуі слід враховувати величезний ряд чинників. Основною умовою є зручність закладу для цільової аудиторії. Наприклад, при відкритті сімейного закладу важливо передбачити ігрові зони для дітей, підібрати світлу колірну гамму обробки, детально продумати схему освітлення і інші деталі. Проте, при створенні сучасного молодіжного кафе не варто робити акцент на світлу обробку, тепле освітлення і стриманість декору.

Крім того, варто орієнтуватися на традиційну кухню і позиціонування. Приміром, кафе з українською кухнею слід оформляти в традиційних для України тонах, використати традиційні елементи декору.

 

 

Що ми пропонуємо

 

Спектр робіт з дизайну кафе у Хмельницькому від нашої студії може складатися з такого переліку послуг:

  1. Консультація професійних дизайнерів з великим досвідом роботи.
  2. Підбір загального стильового напряму і ключових матеріалів обробки приміщення, виходячи з етнічного позиціонування закладу.
  3. Складання обмірного плану.
  4. Формування технічного завдання для створення дизайн-проєкта.
  5. Розробка безпосереднього дизайн-проєкта.
  6. Створення 3d-візуализації приміщення.
  7. Розрахунок кошторису на матеріали і проведення ремонтних робіт.
  8. Комплектація необхідними матеріалами
  9. Авторський супровід проєкту