До нас у студію звернувся молодий хлопець, з метою допомогти батькам зробити проект 140 метрової квартири в новобудові. Ознайомившись з плануванням та технічним завданням, було запропоновано внести деякі корективи в планування, з метою більш раціонального використання коридору і включенням його до зони вітальні, а також виділенням площі під господарську кімнату. В іншому планування залишилася початковим.
У клієнтів були певні побажання: інтер’єр квартири повинен бути простим, зручним і практичним, з мінімальним «прикрашенням» і відсутністю місць для збору пилу у вигляді поличок.
Квартира, досить світла і простора, поділена на всі необхідні і обговорені зони: гостьова, поєднана з їдальнею і кухнею, дві спальні кімнати, окрема гардеробна, гостьова кімната, кабінет і два санвузли.
Клієнтам був необхідний максимально функціональний, не переобтяжений інтер’єр, в якому все радує око. Тому відштовхувалися від скандинавської естетики простоти, монохромности і теплоти. Інтер’єр вийшов дуже стриманим і лаконічним, інтерпретація актуального напрямку Хюгге – затишна безтурботність, безпечна комфортне середовище, в якій немає подразників і потужних кольорових плям.
Теплі дерев’яні текстури, такі як паркетна дошка на підлозі, кухонні фасади та оздоблення меблів, приглушена колірна палітра забезпечують ідеальне тло для життя і побуту. Світлі стіни в усьому просторі квартири служать відмінною підмогою для колекції творів мистецтва з фотографіями і фотографіями власників.
Кожна кімната, як затишна молекула, що обволікає своїм спокоєм і умиротворенням, але мають свій характер і продумані деталі, як в матеріалах, так і в нюансах кольору і світла.
Базові матеріали для інтер’єру, такі як плитка для підлоги і санвузлів, обрані з італійської фабрики Fap ceramiche, сантехніка – італійський бренд Cielo.