До нас в студію звернулась молода пара з проханням розробити дизайн проект 3-х кімнатної квартири у новому житловому комплексі.
Так як у плануванні від забудовника площа використовувалась не раціонально, ми запропонували перепланування, у якому з зажатого коридора з стінами зробили доступ до зручних шаф. Також ближче до входу «вписали» у шафу – зручне місце з пуфом, для взування. Простінок між кухнею та вітальнею ми змістили так, щоб помістилась кухонна меблева забудова, у якій розмістили холодильник, духову та мікрохвильову піч, вітрину для посуду та шафи для зберігання.
Кольорові тріади визнаються найкращими кольоровими поєднаннями – тому ми використали оливковий як головний колір, червоно – оранжевий та синьо – голубий відтінки у проекті, як доповнюючі.
Olive – таку назву отримав проект, через викрашену стелю у оливковий колір, він комфортний для зору, пожвавлює інтер’єр та гармонійно працює в альянсі зі світлими, нейтральними стінами. Також відтінки зеленого кольору є у плитці на кухні та в санвузлі, тканині дивану та стільців на кухні, у декорі.

В інтер’єрі ми використали скандинавській підхід, що обумовлений насамперед зручністю, функціональністю та ергономічністю. У вітальні дві зони – основна, де розташований диван з кріслом та телевізор з тумбою для речей та декору, журнальний столик та килим. І ще одна зона для читання та релаксу на лоджії – де знаходиться невеличка м’яка частина з столиком, а навпроти сервант IKEA темно зеленого кольору. До речі ,не останню роль у комплектації цього об’єкту відіграли скандинавські меблі та декор з IKEA, які є досить бюджетними, доступними та якісними.

Прихожа – коридор це перетікаючий простір, максимально функціональний, та зручний для використання. Легкий доступ до шаф, місце для сидіння з м’якою частинкою зверху, велике дзеркало у металевій рамі, за яким ми заховали електрощити та підсвітку, яка виконує вночі транзитне, приглушене джерело світла по дорозі від спальні до кухні.

Кухня робилась на замовлення місцевими майстрами, які точно по нашим ескізам відтворили ідею та виконали фасади у комбінації шпонованого та крашаного МДФ. Усі дотягувачі і фурнітура BLUM. Так як для замовників важливим було мати можливість збирати вдома гостей, ми запроектували обідній стіл розкладним та замовили його у українських виробників меблів Oleksenko. На лоджії є шафа, з вентилюємим фасадом, за яким ми заховали котел, систему фільтрації, пральну та сушильну машини, а також місце для пилососу та хоз речей.

У кожному приміщенні є кілька сценаріїв освітлення, так на кухні до прикладу, є основне вмонтоване точкове світло над робочою зоною, підвіс над столом та бра на стіні для інтимної атмосфери.

Санвузли по метражу досить компактні, але максимально функціональні. Маленький санвузол, у якому ми розмістили унітаз, невеличкий рукомийник, шафу з фасадами з шпонованого МДФ та дзеркало з підсвіткою. У ванній – великий умивальник з тумбою під замовлення складного червоно – оранжевого кольору та ванна з склянною перегородкою та рушникосушка.

У спальні також 2 зони, основна з синім ліжком украінської фабрики Delavega та шафою на замовлення. Друга – робоча зона, де ми облаштували 2 столики, один для комп’ютера, другий з дзеркалом для мейк апу. Голуба шафа вийшла досить оригінальна, з підвісною тумбою, що виходить з неї, а з другого боку ліжка тумба. Ми отримали досить неординарне рішення завдяки асиметрії приліжкових місць та зонуванням різними світильниками – з одного боку підвіс на стелі, з другої – нічна лампа на тумбочці.