У січні 2022 року до нас звернулись замовники, з якими ми вже працювали раніше, з запитом зробити повну реновацію їх будинку у містечку Теофіполь. Ми розпочали роботу, яка велась майже два місяці і 24 лютого у нас була запланована зустріч для здачі проекту і початку будівництва, але 24 лютого почалась війна. Через місяць ми все ж таки зустрілись і розпочали процес будівництва та замовлення матеріалів.

Проект будинку ми розробляли для сім’ї, яка складається з батьків та двох доньок, одна з яких, буде приїздити у гості по вихідним.

Ми почали з повного перепланування будинку і прибудови закритої тераси, щоб збільшити зону столової, кухні та вітальні і отримати великий світлий простір для зустрічі гостей та родини, якого так не вистачало замовниці. Розібравши вікна і таким чином отримавши 2 проходи на терасу, вийшло вільне кругове планування з доступом до столової зони і зони відпочинку як зі сторони кухні, так і вітальні. На кухні ми розмістили острівну частину, яка є додатковою робочою зоною для кухні з місцем для зберігання з однієї сторони та напів барною частиною зі стільцями з іншої.

Улюблені кольори замовниці – глибокий синій та зелений, вони стали основними акцентами інтер’єру, які ми вписали в сучасний простір з класичними елементами. Тлом стали світлі стіни, а кольоровими насиченими плямами у холі та кухні стали сині фасади МДФ, виконані нашими підрядниками, з якими ми співпрацюємо вже кілька років. Як у кожному проекті, ми продумали з замовниками на стадії проекту і замовлення меблів усі деталі і кожну шафку, щоб функціональна складова вбудованих меблів максимально відповідала потребам господині.

Повністю склянна прибудована тераса – це окрема гордість замовниці. Задача була полягала у тому, щоб мати можливість збирати за столом родину та друзів, мати великий світлий простір і вихід на вулицю. Над обіднім столом і стільцями Calligaris  підвішали 2 світильника Vistosi, а над зоною відпочинку єдине, що залишилось від попереднього ремонту – класичну люстру.

Для того, щоб санвузол був просторим і зручним, ми об’єднали площу старого санвузла з коморою та розмістили усе необхідне приладдя, включаючи ванну Jacuzzi з гідромасажем, простору душову і шафу. Великоформатний  чорно – білий керамограніт від фабрики 41 zero 42 ми скомбінували з плиткою сіро – зеленого відтінку фірми Equipe.

 

В спальні ми створили особливу атмосферу, використали глибокі кольори –  зеленкуваті шпалери зі складним  патерном , сіро – зелена постільна білизна та темне ліжко влучно поєднались з класичним паркетом «ялинка», теплим кольором шафи та коричневим фактурним кріслом. Матова латунь люстри з шарами з зеленого мармуру та бра Aromas Del Campo доповнюють цю атмосферу та створюють неймовірно затишний сценарій освітлення.