Коли ми з замовником перший раз зустрілися на об’єкті, відразу побачили великий потенціал для реалізації задуманого в будинку, побудованому в 1964 році біля спортивного стадіону, в парку, у м. Хмельницькому, Україна. Колишні душові та роздягальні для волейболістів були закинуті і довгі роки не експлуатувалися. Замовник уже кілька років займався сап серфінгом і мріяв зробити спортивну школу, магазин і кафе для просування цього виду спорту в Україні. Так почалася історія створення White Rabbit Surf Cafe.
Так як бюджет був обмеженим, потрібна була концепція, яка задовольнить мінімальні витрати на реалізацію. Демонтувавши простінки, шар штукатурки, плитки і лінолеуму, відкрилася чудова текстура старої цегли і відбитків самої плитки. Було прийнято рішення залишити стіни натуральними, покривши їх білою фарбою. Всі вікна були демонтовані, вибита практично вся глуха стіна, для установки великого вітражного вікна, з виходом на терасу, що відкриває вид на річку Південний Буг. Підлога була залита бетоном і покрита лаком.
За ескізами дизайнера, всі дерев’яні меблі з ясеня і металеві конструкції, були виготовлені на замовлення місцевими майстрами. Білі стільці, крісла, кавовий столик і декор – замовлялися у українських виробників.
Приміщення умовно поділено на 2 частини – зона кафе і магазин з сапами, де можна орендувати або купити сап дошки і весла.
Особливою атмосферою кафе володіє взимку, коли розпалюється вогонь в каміні і запах дров перемішується зі свіжою випічкою та кавою.
На вулиці були залиті з бетону сходи та пандус, майданчик перед входом і спроектована легка простора тераса з метала і дерева. На ній влітку розміщуються крісла мішки, а ближче до річки розставляються шезлонги.
На White Rabbit проводяться арт вечори, виставки художників, концерти живої музики і поезії.